BimeSMS.ir

لطفا در مذاکره فروش با بیمه گذاران دعوا نکنید

گاهی در جلسات مذاکرات بیمه ای ,افراد شرکت کننده از طرف بیمه گذار بعلت درگیری قبلی با یک شرکت بیمه و یا دلخوری از فلان کس بجای برخورد متعارف شروع به اعتراض و بدگویی بر علیه صنعت بیمه یا شرکت بیمه خاص یا برشمردن عیوب محصول مینمایند و متاسفانه برخی از همکاران فروشنده بیمه بر اثر کم تجربگی و یاتعصب سازمانی به دفاع و مقابله به مثل میپردازند.

ادامه مطلب
۱۱ میلیون ایرانی زیر چتر بیمه سلامت

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۱۱ میلیون نفر در حاشیه شهرهای کشور زیر چتر برنامه های سلامت قرار دارند.

ادامه مطلب
افزایش قیمت بیمه شخص ثالث خودرو

در سال ۹۶ به دلیل افزایش نرخ دیه، تنها قیمت بیمه شامل افزایش بوده است که در این راستا گروه خودروسازی سایپا نیز همانند سایر خودروسازان نسبت به اعمال قیمت بیمه شخص ثالث جدید بر روی محصولات خود اقدام نموده است.

ادامه مطلب
حمایت های دولت یازدهم از تامین اجتماعی

دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور نامه ای به حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران از حمایت های دولت یازدهم از سازمان تامین اجتماعی قدردانی کرد.

ادامه مطلب
چرا مردم هرچه از بیمه بگیرند باز ناراضیاند؟

عبدالناصر همتی دانشیار دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران و عضو کمیته اقتصادی شورای عالی امنیت ملی (در زمان حسن روحانی) که از سال ۷۳ تا ۸۵ ریاست بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را برعهده داشته و در دولت یازدهم هم مدیرعامل بانک ملی ایران بوده است، برای بار دوم رئیس کل بیمه مرکزی شده است.

ادامه مطلب
فرصت شرکت های بیمه برای افزایش سرمایه

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان این که شرکتهای بیمه فقط ۱۱ ماه دیگر وقت دارند تا سرمایه خود را به حداقل سرمایه مورد نیاز برسانند، از شرکتهای بیمه خواست تا با ارائه اطلاعات صحیح بیمه مرکزی را برای بهرهبرداری از سامانه سنهاب کمک کنند.

ادامه مطلب
سامانه پیام صوتی

ارسال تبلیغات از طریق سامانه صوتی

شما میتوانید صدای خود را برای مشتریان خود ارسال کنید !

از طریق این سامانه قابلیت ارسال صدا بر روی موبایل ها فراهم شده است ! این سامانه به همه شماره هایی که در آن ذخیره کنید زنگ می زند و سپس صدای شما را برای آن ها پخش میکند .

بهترین ابزار برای تبلیغات و معرفی شما !

ادامه مطلب
تمدید رایگان پنل های بیمه اس ام اس

کاربر گرامی:

با توجه به فرا رسیدن سالگرد پیروزی جمهوری اسلامی ایران ، بیمه اس ام اس ، کاربرانی که بخواهند پنل های شش ماهه و یکساله خود را تمدید نمایند به صورت رایگان تمدید میکند .

ادامه مطلب